Singles Oud en Nieuw Feest en diner. Singles 45+55+65+

Dit feest is geweest in 2022! Het was een geweldig Oud en Nieuw feest ! Lees hieronder de reacties. En zie hier overzicht Kerstweekend en Oud en Nieuwfeest singles dit jaarZet vast in je agenda en meld je aan!


Oud en nieuw singlesfeest 2023

Een spetterend Oud en Nieuwfeest met veel gezellige singles 50+60+. Dit keer in knus hotel aan de rand van de Veluwe. Kennismaken tijdens de borrel en het (wissel)diner.  Daarna lekker uit je dak gaan op lekkerste dans hits vanaf de '70's Till Now. En daarna rol je zo je bed in! Relaxte sfeer en al 10 jaar een groot succes + al jaren uitverkocht! 

Dit bijzondere singlesfeest mag je niet missen! Beleef ook de "Mooiste Oud en Nieuw sinds jaren" (horen we vaak) en meld je aan via de knop, boek via het boekingsformulier en je plaats is gereserveerd!  

En tip: Boek Nu!  Vol=vol! 


Oud en Nieuw singlesfeest

- Geheel verzorgd! Borrelen, diner, feest, drankjes en overnachting met ontbijt in knus hotel.

- Met zo'n 150-250 singles, meest 45+ - 65+ jaar ( ca 1/2 m/v en onze mannen dansen ook).

- Voor leden en niet-leden van Single Events! 

- Ook voor niet-leden. Dus vaak meer deelnemers dan hier aangemeld!

- FunDaten voor wie wil! Kennismaken aan tafels met leuke vraagkaarten  in wisselende groepjes begeleid door gastvrouwen.

- Kennismaken tijdens borrel en diner. Voor wie wil: er wordt tussen de gangen gewisseld van plek.

- Ook kennismaken voor als je pas na het diner komt: hiervoor richten we in een speciale hoek tafels in met ook kennismakingskaarten.

- Feest in knusse zaal met gladde dansvloer. Aparte ruimte met bar en afzonderlijke loungeruimte.

- Samen met DJ Ronald een mooi feestje bouwen! Dansen op de meest swingende hits van '70 tot '02. Pop, rock, classics, top 40, soms 'n salsa/foxtrot, voor elk wat wils.

- 0.00 u klok en proosten met bubbels (helaas mogen we hier geen en vuurwerk afsteken). 

- Na kletsen tijdens relaxte wandeling ca. 8 km door landgoed Oldenaller. Door bossen, langs kasteel, door boerenland langs een beek en over de heide.

-  Net als jij komen veel mensen ook voor de eerste keer.  Je maakt kennis met elkaar tijdens het borrelen - zie hierboven. De ervaring leert dat je je daardoor al snel op je gemak voelt. Daarna makkelijk verder kletsen en samen de dansvloer op. 

- Tip: Ben je nieuw net als velen? Kom eerst eens kennismaken en sfeer proeven op één van de wekelijkse wandelingen van Single Events. Dan ontmoet je vaak mensen die al eens geweest zijn of die ook komen. (zie Events-agenda)


Programma Oud en nieuwfeest singles. 

Nb. Dresscode: feestelijk. Glitter/Zilver /Goud jurkje, hoedje, strikje, jasje, gilet etc. Leuk (niet verplicht)! (Gala, lang, driedelig pak hoeft niet, maar mag natuurlijk wel!)

31 dec. Oudejaarsdag

v.a. 15.00 u Inchecken en vrije middag. Ga lekker naar de sauna in het hotel (reserveren niet nodig) of alvast andere singles ontmoeten in onze ‘ ontmoetingsruimte’ . 

v.a. 17.00 u Ontvangst gasten diner. Borrelen, kennismaken, voor wie wil:  in wisselende groepjes a.h.v. vraagkaarten.

18.30 u Genieten van uitgebreid 3-g Diner (buffet) verzorgd door de keukenbrigade.

v.a. 20.00 u Ontvangst gasten feest only + speciale tafels voor evt.  kennismaken/ in groepjes.

20.30 u - 2.00 u Spetterend Oud Nieuwfeest met dj 

0.00 u Aftellen en samen proosten met bubbels.


1 jan. Nieuwjaarsdag 

8.30 - 11.00 u Nieuwjaarsontbijt

uit. 11.00 Uitchecken

10.45 u Vertrek met auto's (samen rijden, ca. 5 min.) naar startplek wandeling:  Waterweg 1 Putten (t.o. Philadelpiha Zorg).

11.00 u Vertrek door Petra begeleide wandeling 6 of 8 km. Halverwege pauze met drankje en lekkers (geen horeca)

13.15 u Terugkomst in hotel, soep en vertrek. 


Waar is het ? 

Locatie: 4-sterrenhotel Golden Tulip Ampt van Nijkerk

Adres: Berencamperweg 4, 3861 MC Nijkerk.

Faciliteiten: binnenzwembad, sauna en Turks stoombad (reserveren niet nodig, voor gasten met overnachting, te gebruiken tot uitchecktijd).

Kamers: Voorzien van twee comfortabele bedden of een tweepersoonsbed en badkamer met douche en toilet. Voor 1p- of 2-p gebruik. Wil je je kamer delen? Geef op formulier aan met wie je op de kamer wilt. Indien je geen naam invult, dan delen wij je in (m bij m en vr bij vr). En ken je (nog) niemand: geen probleem: er zijn altijd mensen net als jij die ook graag een kamer willen delen. Nb. mindervalidenkamer aanwezig.

Nb. verzoek: boek liefst een 2p- gedeelde kamer! Dan kunnen er meer mensen blijven overnachten (en is gezellig hoor ik vaak en het is maar voor één (korte) nacht.

Parkeren: gratis op grote parkeerplaats hotel. 

Tips omgeving: verken het oude centrum van Nijkerk met Museum Oud Nijkerk over de stadshistorie. Prachtige stad Amersfoort is ook het bezichtigen waard. Diverse klompenpaden in de omgeving en Dolfinarium Harderwijk op 22 km afstand.


Hoe kom je er?

Carpoolen? Bij overnachten ontvang je carpoollijst of plaats je bericht hieronder.

OV?  Treinstation Nijkerk op 1,7 km. Bushalte op 35 m Nijkerk, Berencamperweg.


Wat kost het? 

Oud en Nieuw Singlesfeest + overnachting + borrel + diner, 6 drankjes bij verblijf op

Gedeelde 2p kamer inclusief diner : €  215 

Alleengebruik 2p kamer inclusief diner : € 265 

Nb. LET OP! Prijzen gelden per persoon en bij boeking en betaling voor 24 december. Daarna toeslag. En zolang de voorraad strekt. Vol=Vol. Er zijn 90 kamers beschikbaar. max. 250 feest (nb en meer deelnemers dan hier aangemeld).

 

Oud en Nieuw Singlesparty zonder overnachting

Party inclusief diner, 6 drankjes: € 99 via de ticketshop. 

Party- only (zonder diner), incl. 4 drankjes: € 49 via de ticketshop. 

LET OP! Prijzen geldig t/m 24 december, 12.00 u daarna toeslag. En zolang de voorraad strekt. Vol=vol.


Wandeling + soep op 1 januari

€  22 bij reservering vooraf via boekingsformulier of anders € 27 op dag zelf (contant, geen pin).


Wat is inclusief?

Overnachting:  2p kamer (gedeeld of voor jou alleen) + heerlijk ontbijt.

Diner:  kennismakingsborrel, 3-gangen diner (buffet), 2 drankjes

Party:  feest met dj, oliebol, prosecco om 0.00 uur,  2 x bittergarnituur, 4 drankjes.

Wandeling:  incl. begeleiding,  drankje en lekkers onderweg  (geen horeca), soep met stokbrood na afloop.

Alles:

Begeleiding gehele programma door Single Events. Inclusief gratis aanmelden op de site bij het event, zien wie er komen, berichten plaatsen en lezen. Tip: meld je aan! Dan blijf je op de hoogte van het laatste nieuws en de laatste berichten!

Nb. Evt. kun je kiezen zonder diner/ wandeling: zie het boekingsformulier.


Exclusief 

- Reiskosten, carpoolen is mogelijk (indien er iemand in jouw buurt woont). Vermeld dit op het boekingsformulier en plaats evt. bericht hieronder dat je een reismaatje zoekt.

- Overige drankjes/ consumpties, betalen met pin.

- Boekingskosten / administratie- en Idealkosten ticketshop.


HELAAS VOL... GEEN KAARTEN AAN DE DEUR

Of klik  op >'Aanmelden' (hieronder). Daarna verschijnt (als je een (gratis) profiel hebt op de site) de knop > 'Nu boeken' en kom je op het boekingsformulier. Vul dit in en betaal via het formulier, daarna is je boeking definitief en is je plaats gereserveerd. Je ontvangt hiervan een bevestiging per mail. Uiterlijk 28 december ontvang je per mail nadere informatie, carpool- en paklijst.

Nb. Kom je met 2/ meer personen?  Vul per persoon een formulier in en vul bij de betreffende vraag de naam van de persoon in met wie je een kamer wilt delen.

Of wil je een kamer delen maar ken  je nog niemand. Vul dit in op het boekingsformulier. Single Events deelt je dan in met iemand m/m en v/v. 


KOOP TICKET (ZONDER overnachting) voor  SE  Oud en Nieuwsinglesfeest  Vol geen kaarten aan de deur

Of via de knop >'Koop ticket' (hieronder, zichtbaar na aanmelden, nb zichtbaar na aanmaken (gratis) profiel). Tickets te koop zolang de voorraad strekt- max. 250 gasten feest.

LET OP. Graag ticket printen/ tonen op smartphone bij de kassa, wordt gescand (plus je naam en ticketnummer staan op onze gastenlijst- of dit noemen bij de entree kan ook). 


Na aanmelden via de knop hieronder (staat los van boeken/ ticket kopen):

- Kun jij deelnemers zien, berichten lezen en plaatsen (vb oproep carpoolen).

- Kunnen deelnemers zien dat jij komt.

Kan Single Events jou een bericht sturen als er mededelingen/ wijzigingen zijn m.b.t. het event.

- TIP: Kun jij leuke single-mannen en vrouwen uit jouw regio zoeken en uitnodigen voor een leuke date/ op dit event!

- Na het event kunnen andere deelnemers (die jou misschien zoeken) jou weer makkelijk terugvinden en een bericht sturen.

- Kun je (voor aanvang/ na afloop) contact leggen met andere deelnemers van het event, uitnodigen als vrienden en nog eens afspreken. 

- Toegang tot alle mogelijkheden op de site?  Zie hier alle  voordelen en afsluiten lidmaatschap.


N.b. Vragen? mail [email protected] 


N.b. En twijfel je nog? TIP: Kom eens kennismaken op één van onze Single Events- wandelingen of feesten. Hier spreek je tevens mensen die ook komen en/of die al eerder zijn geweest

  

Nb. Of kun je niet, kom een andere keer!  Kies hier voor ons Kerstweekend singles!

Of kom alleen naar de Kerst- of Nieuwjaarswandeling + lunch of Kerstdiner/feest

Of in het Nieuwe Jaar naar onze wandelingen, weekenden of feesten!  

Single Events agenda

 

Lees minder

Aanmelden
PS Ticket kopen/ boeken? Klik op +Aanmelden
Ja, leuk ik deel dit!
  • Foto’s
  • Reacties

Log in om de foto's te bekijken


Log in om reacties te plaatsen/lezen

  • Uitgelicht
  • Bekeken
Activiteiten in de buurt
Zondag 24 december 2023
Kerst weekend Veluwe met singles
Adv.
Kerst weekend Veluwe met singles 24 dec Elspeet, 40+, 50+, 60+ Bekijken > 28 1 reacties
Zaterdag 2 december 2023
Swingnight Duiven Dance-classics, 80's, 90's en top 100 Swingnight Duiven Dance-classics, 80's, 90's en top 100 2 dec Duiven, 40+, 50+, 60+ Bekijken > 2/30 3 reacties
Zondag 31 december 2023
Oud & Nieuw XL Singleparty Wageningen.
Adv.
Oud & Nieuw XL Singleparty Wageningen. 31 dec Wageningen, 50+, 60+ Bekijken > 131/350 5 reacties
Vrijdag 16 augustus 2024
Ontdek Hollands Venetie. Weekend met singles. Ontdek Hollands Venetie. Weekend met singles. 16 aug Giethoorn, 50+, 60+ Bekijken > 2 0 reacties
Maandag 1 januari 2024
Nieuwjaarsdag Wandelcafe Wageningen met singles. Nieuwjaarsdag Wandelcafe Wageningen met singles. 1 jan Wageningen, 50+, 60+ Bekijken > 8 0 reacties
Maandag 25 december 2023
Kerst wandelcafe en lunch Veluwe met singles Kerst wandelcafe en lunch Veluwe met singles 25 dec Elspeet, 50+, 60+ Bekijken > 5 0 reacties
Kerst diner & feest / 1 nacht Veluwe met singles.
Adv.
Kerst diner & feest / 1 nacht Veluwe met singles. 25 dec Elspeet, 50+, 60+ Bekijken > 10 0 reacties
Zaterdag 16 december 2023
Undercoversessies: ABBA in Gouda Undercoversessies: ABBA in Gouda 16 dec Gouda, 40+, 50+, 60+ Bekijken > 3/10 0 reacties
Zondag 17 december 2023
Wandelen strand en duinen  Scheveningen Wandelen strand en duinen Scheveningen 17 dec Den Haag, 40+, 50+, 60+ Bekijken > 3/15 2 reacties
Vrijdag 17 mei 2024
Pinksteren op de Veluwe. Weekend met singles Pinksteren op de Veluwe. Weekend met singles 17 mei Nijkerk, 50+, 60+, 70+ Bekijken > 2 0 reacties
Onlangs bekeken
Zaterdag 31 december 2022