Ik zie - dus ik teken - gegarandeerd leren tekenenl. 5-daagse vakantieworkshop. Utrecht
ADVERTENTIE, Dus niet georganiseerd door Single Events!
Workshop waarnemend tekenen
Iedereen kan tekenen! goed tekenen begint namelijk met waarnemen en deze waarneming is te leren.
de succesvolle methode van betty edwards zal je helpen met name je rechter hersenhelft te activeren, want daar ligt de sleutel als het om waarheidsgetrouwe waarneming gaat. de vaak dominante linker hersenhelft bewerkt dat wat we zien tot weten en dit weten staat ons tekenen in de weg.
elke dag leer en train je één van de vijf vaardigheden in waarnemen die je hiervoor nodig hebt. je leert en traint de wereld anders te bekijken. daarna kan je verbluffend goed tekenen!
verheug je op je nieuwe manier van kijken!
wij komen het geheim op het spoor:
ik denk - dus teken ik niet
ik zie - dus ik teken!
lees reacties voorgaande workshop (Petra was er ook bij! aanrader) hieronder op het prikbord!
wat kun je verwachten:
- elke keer leer en train je een aspect van waarnemen
- de onderwerpen die we tekenen zijn om ons heen: in huis, natuur, ruimtes en mensen
- we werken met lesbladen, in groepen en onder individuele begeleiding
- prachtige natuur in de omgeving
- én
geld-terug-GARANTIE: als je achteraf vindt dat je niets nieuws hebt geleerd en dat je niet beter kunt tekenen dan kun je de kosten van de workshop terugvragen!
De tekenlerares (naam op aanvraag)
„ik heb deze tekenlessen vaak op scholen aan jongeren gegeven. het heeft me altijd weer verwonderd hoe succesvol de methode van betty edwards werkt! iedereen maakte tekeningen van een kwaliteit die ver boven de eigen verwachting uitsteeg. het was voor mij als lerares heerlijk om deze lessen te kunnen geven. in het werken buiten scholen ben ik blij meer vrijheid te hebben om
het leerproces in een creatieve sfeer in te bedden. ik verheug me erop met jou te werken!“
Kosten
Prijs: Workshops incl. lunch en diner: € 450
overnachtingen, zijn apart bij te boeken.
b&b in het pand naast het centrum € 35 per nacht = € 140 voor 4 nachten. het wordt door deelnemers vaak heel fijn gevonden om op het landgoed te kunnen blijven. er zijn 2-persoonskamers beschikbaar, maar er zijn ook kamers met meer bedden. je zou ook een b&b of hotel in de buurt kunnen opzoeken (vraag naar de adressen).
Meer info en aanmelden
Interesse in deze 5-daagse tekencursus? Stuur e-mail naar [email protected], dan ontvang je alle overige informatie van de organisatie en een inschrijfformulier.
n.b. alleen hier rechts aangeven dat je komt is niet voldoende.! Maximaal 12 deelnemers.
- Uitgelicht
- Bekeken
Activiteiten in de buurt
Adv. Singlevakantie 'Inspiratie voor een nieuwe relatie'. Frankrijk. 7 dgn
4 jul
onbekend, 30+, 40+, 50+
Bekijken >
1/16
2 reacties
Zomerweekend Giethoorn 1, Corso en Wieden. Vol!
21 aug
Giethoorn, 50+, 60+
Bekijken >
15/22
1 reacties
Herfstweekend in Italiaanse sferen. West-Brabant.
16 okt
Hoeven, 50+, 60+
Bekijken >
4/34
0 reacties
Zonnige Herfstbreak Algarve. Wandelvakantie.
11 nov
onbekend, 50+, 60+, 70+
Bekijken >
1/12
0 reacties