Pasen weekend Veluwe. Wandelen en gezelligheid.
- 8 april 2023 15:00 - 10 april 2023 14:00
- Golden Tulip Ampt van Nijkerk
- Berencamperweg 4, 3861 MC
- Nijkerk, Gelderland
- Golden Tulip Ampt van Nijkerk
- zie tekst hieronder
- Single Events uitjes, Eten & Borrelen, Singleweekenden
- 40+, 50+, 60+, 70+
Weekend Pasen
Lekker een paar dagen weg met een gezellig groep? Boek nu dit geheel verzorgde weekend weg met andere alleenstaanden, meest 45plus t/m 65plus. Veel gezelligheid, lekker eten en drinken in knus hotel aan de rand van Veluwe. Wandelen en eventueel fietsen door het prachtige boerenland rondom Nijkerk, door de bossen, over de heide en langs het Veluwemeer. 's avonds gezelligheid in leuke bar.
v Gezellig weekendje weg met gezellig groep in hotel met sauna en zwembad aan de rand van de Veluwe.
v Inclusief wandelen langs boerenerven en beken over landgoederen en heide.
v Bezoek het voormalige Zuiderzeestadje Spakenburg met museumhaven en grootste bottervloot ter wereld.
v Geheel verzorgd. Inclusief maaltijden, overnachtingen en begeleid programma
Programma
Zaterdag
v.a. 15.00 u Check-in en evt. kennismaken en borrelen in de bar of op het terras. Ontvangst door Petra. Nb. Of je kunt gerust later aankomen, zie tips omgeving hieronder. Vb. wandelen, omgeving verkennen/ eigen invulling.
19.00 u Genieten van heerlijk 3-g diner
Aansluitend verder kennismaken a.h.v. vraagkaarten, borrelen, gezellige avond, evt. spelletjes (neem mee!) in de bar.
Zondag
8.30 - 10.00 u Ontbijt
10.15 u. Vertrek met auto's (samen rijden, ca. 5 min.) naar startplek wandeling: Waterweg 1 Putten (t.o. Philadelphia Zorg).
10.30 u Vertrek door Petra begeleide wandeling ca. 8 km over landgoed Oldenaller. Door bossen, langs kasteel, door boerenland langs beek en over de heide. Halverwege pauze bij de schaapskooi met drankje en lekkers (geen horeca)
ca. 13.00 u Terugkomst en lunch
v.a. 14.00 u Eigen invulling. Evt. bezoek historisch centrum Spakenburg (op ca. 10 km afstand- evt. per fiets). Struin door voormalig vissersdorp aan de Zuiderzee! Langs museumhaven en botters, vissershuisjes en rokerij. Bij mooi weer voor wie wil fietstocht door de polder en langs het Veluwemeer, Stoomgemaal Arkemheen en bezoekerscentrum. Of bezoek Putten en Landgoed Schovenhorst met bomentuinen en beklim de Bostoren. Of stadswandeling door historisch centrum Nijkerk. Evt. sauna/ zwembad in hotel.
19.00 u 3-g Diner
20.30 u - 1.00 u Gezelligheid in de bar met hapje, drankje, spelletje.
Maandag
8.30 u - 10.00 ontbijt
10.30 u Vanaf hotel vertrek door Petra begeleide wandeling ca. 8 km over paden en weggetjes door het boerenland. langs oude houtwallen en rietgedekte boerderijen. Halverwege pauze bij het kasteel met drankje en lekkers (geen horeca)
13.00 u Terug in hotel en genieten van heerlijke lunch
ca. 14.30 u Afscheid nemen en vertrek.
Verblijf in sfeervol hotel
Onze thuisbasis is het gezellige 4-sterrenhotel Golden Tulip Ampt van Nijkerk. Er is tevens een binnenzwembad, sauna en Turks stoombad (reserveren niet nodig) waar je heerlijk kunt ontspannen. En natuurlijk is er ook een gezellige bar en bij mooi weer kun je heerlijk zitten op het afgesloten terras. Van onze maaltijden genieten we in het mooie restaurant met sere, die pas zijn gerestaureerd.
De luxe hotelkamers zijn ruim en voorzien van twee comfortabele losse bedden en badkamer met douche en toilet. Je kunt kiezen voor een kamer alleen of een gedeelde kamer. Wil je je kamer delen? Geef op formulier aan met wie je op de kamer wilt. Indien je geen naam invult, dan delen wij je in met iemand van hetzelfde geslacht. En ken je (nog) niemand: geen probleem: er zijn altijd mensen net als jij die ook graag een kamer willen delen.
Tips omgeving (vb. voor aankomst of vertrek dag):
- Spakenburg, voormalige vissersplaats aan de Zuiderzee. Rokerijen, visserswoningen en de oude haven met authentieke botters en de 18e eeuwse scheepstimmerwerf. Bezoek het museum Spakenburg en ontdek de historie van het rijke boerenleven, de visserij en ambachten en de mooiste klederdracht. Zaterdag tevens weekmarkt (10-17 h).
- Stadswandeling door het historische centrum van Nijkerk, museum Nijkerk. Ontdek historische monumenten en oude pakhuizen.
- Maak een uitstapje naar Stoomgemaal Arkemheen, het bezoekerscentrum en maak een fietstocht door de Arkemheense polder en langs het Veluwemeer.
- Bezoek het Veluwse dorp Putten en Landgoed Schovenhorst met bomentuinen en beklim de 40 m hoge Bostoren!
- Wandel een van de Klompenpaden door boerenland, bossen en over heidevelden. Wandel- en fietsroutes verkrijgbaar bij het hotel.
OV of carpoolen?
Het hotel is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het ligt namelijk op loopafstand (ca. 35 m) van bushalte Berenkampweg, bereikbaar met de bus (1,7 km) vanaf NS station Nijkerk.
Of carpoolen is ook mogelijk. Je vinkt op het boekingsformulier aan dat je wilt carpoolen en je ontvangt de maandag voor het weekend een carpoollijst met overzicht van deelnemers met en zonder auto, voornaam, woonplaats en telefoonnummer. Je kunt dan eventueel carpoolafspraken maken. Altijd iemand in de buurt of iemand die je ergens wil oppikken bij een station of bushalte!
Prijs?
- 1-p gebruik 2- persoonskamer 409 euro
- 2-p gebruik 2-persoonskamer 339 euro
Nb. Deze prijzen gelden per persoon.
Nb. Kijk voor de beschikbare kamers op het boekingsformulier.
Wat is inclusief?
- Deelname programma (zie hierboven)
- Enthousiaste begeleiding door Petra, oprichter en gastvrouw van Single Events
- 2 x overnachting & ontbijt, tax en handeling fee hotel
- 2 x lunch - soep met broodjes, melk en jus d' orange
- 2 x 3-gangen diner plus koffie/ thee na
- 2 x bittergarnituur
- Drankje + lekkers tijdens wandeling
Wat is exclusief?
- Overige drankjes in hotel. Deze graag met pin betalen
- Boekingskosten.
- Reiskosten, carpoolen is mogelijk.
- Reis- en annuleringsverzekering.
- Kosten overige consumpties, excursies, musea etc. Museum Spakenburg € 7,50/ MJK gratis.
- Huur fiets hotel € 14,50 of e-bike € 29 per dag op basis van beschikbaarheid.
Boek nu jouw single weekend:
Klik hier voor het boekingsformulier & reserveer Paasweekend Veluwe 8 – 10 april 2023 met Single Events. Of klik (na aanmelden) op de knop '> Nu boeken' hieronder.
Vul je gegevens in, vink aan welke kamer je wilt en betaal via het formulier. Daarna is je boeking definitief en is je plaats gereserveerd.
Uiterlijk de maandag voor het weekend ontvang je van ons een mail met nadere informatie, met carpool- en paklijst.
Wie gaan er mee en contact leggen?
Op de website van Single Events kun je gratis een profiel aanmaken. Dit is een besloten deel van de site, alleen zichtbaar voor andere leden. Heb je een profiel klik dan op de knop > Aanmelden bij het weekend, dan sta je bij de deelnemers en kun je andere deelnemers zien (en zij jou). Tevens kun je dan onder de tap ‘Reacties’ een bericht plaatsen, vb. over carpoolen of vragen wie er al eerder komt, om samen de omgeving te verkennen.
En word je Full Member dan kun je ook nog privé berichten sturen via de site en bijvoorbeeld andere singles zoeken, om mee te daten of om te vragen of ze ook mee gaan met het weekend of een ander uitje. Ook kun je dan zelf uitjes plaatsen op de site!
Daarnaast kun je dan na afloop van het weekend een bericht sturen naar deelnemers om bijvoorbeeld nog eens af te spreken.
Voordeel van een profiel: communiceren via de site en dat zonder je privé gegevens uit te wisselen. Lekker veilig dus!
Meer info en vragen mailto:[email protected]
En leuk je te ontmoeten! We gaan er een gezellig weekend van maken samen. Graag tot dan!
Groetjes Petra
- Uitgelicht
- Bekeken
Activiteiten in de buurt
Adv. Singlevakantie 'Inspiratie voor een nieuwe relatie'. Frankrijk. 7 dgn
4 jul
onbekend, 30+, 40+, 50+
Bekijken >
1/16
2 reacties
Zomerweekend Giethoorn 1, Corso en Wieden. Vol!
21 aug
Giethoorn, 50+, 60+
Bekijken >
15/22
1 reacties
Herfstweekend in Italiaanse sferen. West-Brabant.
16 okt
Hoeven, 50+, 60+
Bekijken >
4/34
0 reacties
Zonnige Herfstbreak Algarve. Wandelvakantie.
11 nov
onbekend, 50+, 60+, 70+
Bekijken >
1/12
0 reacties
Onlangs bekeken