Vakantie Yoga & Actief Turkije
Meest boekers via andere sites. Nog plaats voor 1 man.
Yoga en avontuur
Heb je zin in een heerlijke relaxvakantie, maar is stil zitten niets voor jou? Dan spreekt deze week je vast aan. Vrijwel elke dag kun je deelnemen aan een workshop Hatha-yoga waarin ook oefeningen met meditatie en mindfulness worden gedaan. Met je gedachten op nul en blik op oneindig kom je echt tot rust.
Na de lunch bepaal je zelf het programma. Wil je mee op een avontuurlijke excursie of zoek je een mooi plekje op in de tuin? Een duik in het frisse water is natuurlijk ook een optie.
Snorkelen of jeeptocht
Er is deze week volop ruimte om de cultuur en natuur in de omgeving te ontdekken. Denk bijvoorbeeld aan een dagje strand en snorkelen, een bezoek aan de markt of een uitstapje naar historische plaatsen. Wij bieden je ook een aantal mooie excursies aan. Je kunt bijvoorbeeld mee gaan wandelen en klimmen naar een verlaten klooster en ook de jeeptocht is een aanrader. We rijden dan naar een altijd groene vallei waar we te voet en zwemmend een avontuurlijke tocht door de rivier maken. Onderweg geniet je van het prachtige groen, ruisende watervalletjes, kleurrijke bloemen en vlinders.
Logde
Dagelijks worden er rijke maaltijden bereid met lokale, verse producten. De maaltijden worden geserveerd in de comfortabele Lodge waar je deze week verblijft. Kortom, alle ingrediënten voor een week vol actieve ontspanning zijn aanwezig.
Vertrekdata 2011:
18 juni
6 augustus
Reissom:
p.p. per week op basis van 2 persoonskamer excl. vlucht en transfers
€ 495,00
€ 545,=
p.p. per week op basis van 2 persoonskamer incl. vlucht en transfers
€ 980,00
€ 980,=
Toeslag 1-persoonskamer € 140,00 per persoon, per week.
Vroegboekkorting € 50,00 bij boeking incl. vliegticket meer dan 8 weken voor vertrekdatum.
Praktische informatie
Bij de prijs inbegrepen zijn het verblijf op basis van halfpension in een tweepersoonskamer met gedeelde badkamer en de yogaworkshops. Niet inbegrepen zijn de overige maaltijden, drankjes, reis- en annuleringsverzekering, persoonlijke uitgaven, extra ter plaatse geboekte excursies en behandelingen, visumkosten en de eventuele toeslag voor een eenpersoonskamer. De reis kan zowel met als zonder vlucht worden geboekt.Reisduur: 8 dagen
Minimum aantal deelnemers: 3
Aanmelden
Ben je geinteresseerd in deze reis en wil je meer informatie over de organisatie, het programma en een inschrijfformulier? Mail naar [email protected]
Meer yogavakanties
Naast deze vakantie kun je ook kiezen voor een vakantie met yogaworkshops gecombineerd met bezoek aan hammam, massage, wandelen en relaxen.
Ook kun je er voor kiezen om aansluitend nog een week bij te boeken voor een cruise met een Turks houten zeiljacht.
Meer info? Mail [email protected]
- Uitgelicht
- Bekeken
Activiteiten in de buurt
Adv. Singlevakantie 'Inspiratie voor een nieuwe relatie'. Frankrijk. 7 dgn
4 jul
onbekend, 30+, 40+, 50+
Bekijken >
1/16
2 reacties
Zomerweekend Giethoorn 1, Corso en Wieden. Vol!
21 aug
Giethoorn, 50+, 60+
Bekijken >
15/22
1 reacties
Herfstweekend in Italiaanse sferen. West-Brabant.
16 okt
Hoeven, 50+, 60+
Bekijken >
4/34
0 reacties
Zonnige Herfstbreak Algarve. Wandelvakantie.
11 nov
onbekend, 50+, 60+, 70+
Bekijken >
1/12
0 reacties